Filtruj według

Kolekcja
Cena
Producenci
Filtruj

Pościel do wózka

Komplet pościeli do wózka to specjalny rodzaj kołderki, który jest zaprojektowany do użytku z wyłącznie wózkiem. Z uwagi na to, iż musi być on przystosowany do różnych warunków atmosferycznych na dworze, jest zwykle wykonany z trwalszego materiału i zapewnia wyższy poziom ochrony niż tradycyjna pościel dziecięca.

Pościel do wózka dziecięcego może być kupiona z wypełnieniem lub bez, zestaw może także zawierać takie rzeczy jak kocyk, poduszeczka, kołderka czy inne akcesoria zapewniające komfort dziecka.

Komplet pościeli do wózka dziecięcego - od czego zacząć?

Komplet pościeli do wózka dziecięcego może być wykonany z różnych tkanin, w różnych rozmiarach, projektach i wzorach. Istnieje wiele innych czynników, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem i sprawdzeniem naszej oferty, takich jak:

  • tkanina - poszwa na kołdrę do wózka powinna być miękka, oddychająca i łatwa do czyszczenia. Powinna też mieć odpowiednią wagę, aby była stabilna np. podczas zbyt mocnego wiatru

  • rozmiar - komplet pościeli powinien być dobrze dopasowany do wózka Twojego dziecka, aby nie osuwał się podczas snu lub spaceru

  • dopasowanie - poszewka na kołdrę do wózka powinna pasować do Twojego stylu, niezależnie od tego, czy lubisz prześcieradła z gumką, czy bardziej pasuje Ci luźna kołderka

  • projekt i wzór - możesz zdecydować spośród różnych wzorów, pasujących do Twjego wózka, dzięki czemu kocyki będą idealnie się z nim komponować.

  • cena - tu wiele zależy od tego, czy interesujące nas komplety są w zestawie z poduszką, falbanką czy wypełnieniem

Pościel dziecięca do kołyski - bezpieczeństwo dla niemowląt

Wózki spacerowe to poważna inwestycja i trzeba o nie dbać. Ważne jest, aby mieć odpowiednią pościel do wózka, by utrzymać je w czystości i dobrym stanie.

Dostępna jest szeroka gama pościeli do wózka, ale najlepszy rodzaj jest wodoodporny. Zapobiegnie to zamoczeniu lub zabrudzeniu wózka podczas deszczu lub śniegu. Należy również zadbać o to, aby pościel posiadała materiał antybakteryjny, dzięki czemu można przez cały czas zachować jej higienę.

Powinnaś również użyć bawełnianego prześcieradła, które można wielokrotnie prać i używać ponownie. Utrzyma wózek w czystości i zapobiegnie brzydkiemu zapachowi spoconej lub nasiąkniętej moczem pościeli. Kolejną bardzo praktyczną rzeczą jest ściereczka z mikrofibry, którą można zetrzeć lepkie resztki mleka lub jedzenia dla niemowląt.

Pamiętaj też o tym, iż istnieje też duża różnica między rodzajem materiału, który będzie najlepszy dla Twojego dziecka, a rodzajem materiału, który najlepiej sprawdzi się w Twoim wózku.

Kup pościel do wózka w sklepie Tuppi.pl

W naszej ofercie mamy do zaoferowania Państwu wiele różnych pościeli do wózka i gondoli, zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca, które zapewnią duży komfort i bezpieczeństwo Waszego dziecka. Można je podzielić ze względu na kolor, rodzaj tkaniny, który jest bardzo delikatny czy to, jakie wypełnienie ma sama kołderka.

Komplet pościeli dla dziecka do wózka z wypełnieniem zawiera:

  • bawełnianą poszewkę na poduszkę

  • wypełnienie poduszeczki

  • kołderka z wypełnieniem

Zobacz zestawy pościeli w sklepie Tuppi.pl!