Filtruj według

Kolekcja
Cena
Producenci
Filtruj

Warkocze do łóżeczka

Warkocz do łóżeczka - ochraniacz warkocz

Warkocz do łóżeczka (lub też ochraniacz do łóżeczka warkocz) to specjalny ochraniacz, który mocuje się do końca łóżeczka, aby chronić dziecko przed uderzeniem głową o listwy. Ochraniacz warkocz będzie znajdować się na końcu listwy i jest zwykle wykonany z tkaniny.

Warkocz jest przymocowany do obu końców ochraniacza i zapewnia dodatkową warstwę tkaniny zabezpieczającej przed dotknięciem dziecka o listwy, co tym samym dba o bezpieczeństwo maluszka.

Ochraniacze do kołyski zapewniają bezpieczeństwo, jeśli chodzi o całe łóżeczko. Dostępne są w różnych kolorach, które można dostosować do swoich preferencji. Dostępne są różne rodzaje - niektóre z nich zawierają szczebelki.

Pleciony ochraniacz warkocz do łóżeczka dziecięcego - funkcje

Jako rodzice za priorytet powinniśmy uznawać przygotowanie miejsca do spania dla naszego noworodka. To wszystko oczywiście może być stresujące i zniechęcające, ale nie martw się - asortyment naszego sklepu internetowego i produkty jak plecione warkocze znacznie ułatwiają zadanie zapewnienia bezpieczeństwa dziecka.

Nasza oferta produktów jak ochraniacz warkocz do łóżeczka sprawi, że stworzenie bezpiecznego miejsca do spania dla Twojego malucha stanie się bezstresowe, zwłaszcza gdy maluchy zaczną się ruszać i przewracać. Są one bardzo łatwe w montażu i użyciu. Wystarczy przymocować je wokół krawędzi łóżeczka i już wszystko gotowe.

Plecione warkocze do łóżeczka dziecięcego o miękkim dotyku weluru są wykonane z najwyższych jakości certyfikowanych materiałów. W składzie znajdziemy między innymi puch silikonowy, który skutecznie ochroni dziecko przed wszelkimi niebezpieczeństwami, jakie stwarza łóżeczko.

Wybierając opcję takie jak plecione warkocze mamy pewność i gwarancję bezpieczeństwa, nawet dla starszych dzieci.

Jak dobrać warkocz do łóżeczka dziecięcego?

Aby dobrać odpowiedni ochraniacz warkocz do łóżeczka, musimy zwrócić uwagę na takie rzeczy jak:

 • rozmiar łóżeczka

 • kolorystyka

 • sposób montażu

 • wzór

 • dopasowanie warkocza do pościeli

 • dobranie odpowiedniego typu warkocza

Ochraniacz warkocz do łóżeczka - rodzaje

Warkocz do łóżeczka warkocz dzieli się na różne kategorie, wśród których znajdziemy:

 • tradycyjny warkocz do łóżeczka jednoczęściowy

 • modułowy warkocz do łóżeczka złożony z sześciu poduszek

 • niski warkocz do łóżeczka, który nie ogranicza przepływu powietrza

Warkocz do łóżeczka - zalety

Ochraniacz warkocz do łóżeczka ma wiele zalet, m. in:

 • chroni dziecko przed uderzeniami

 • stanowią piękny dodatek estetyczny

 • można wykorzystać je podczas zabawy z dzieckiem

 • można je prać w pralce automatycznej

Jak przymocować do łóżeczka warkocz?

Do każdego ochraniacza dołączane są sznureczki, dzięki którym łatwo przymocujesz warkocz do łóżeczka. Jeśli będziesz mieć problem z przymocowaniem go w łóżeczku, skontaktuj się z nami - przedstawimy Ci dokładne porady i sposoby, jak łatwo można przymocować akcesoria do poszczególnych szczebelków.

Kup warkocz do łóżeczka ze sklepu internetowego Tuppi

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko najwyższej jakości warkocze do łóżeczka o miękkim dotyku weluru, które zapewnią bezpieczeństwo maluszka, ale także asortyment dla starszych dzieci. Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od zamówienia. Każdy pleciony ochraniacz warkocz do łóżeczka jest wyprodukowany w Polsce z certyfikowanych, bezpiecznych i antyalergicznych materiałów.