Filtruj według

Ilość piłeczek
Cena
Producenci
Filtruj

Kulki do basenu

Kulki do basenu - co należy o nich wiedzieć?

Bez dwóch zdań basen, który jest wypełniony kulkami, to marzenie każdego dziecka. Dzieci uwielbiają wręcz w nich się bawić, wygłupiać oraz spędzać czas. Bardzo często baseny tego typu znajdziesz w salach zabaw, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki basen z suchymi kulkami mieć w swoim domu, czy też ogrodzie. Jak wybrać kulki do basenu?

Czym są kulki do suchego basenu?

Kulki do basenu cieszą się od lat sporą popularnością. Tak naprawdę jest mało zabawek, które cieszą się takim dużym zainteresowanie, jak właśnie plastikowe piłeczki. Kolorowe piłeczki można turlać, podrzucać, jak i segregować. Każda z tych czynności rozwija dzieci i to w różnym wieku.

Plastikowe kulki muszą obowiązkowo spełniać pewnego rodzaju warunki, aby dla dzieci były one w stu procentach bezpieczne. Kulki do basenu muszą być lekkie. Wygląd atrakcyjny takowych kuleczek także ma pewne znaczenie. Kolorowe piłeczki na pewno znacznie lepiej utrzymują zainteresowanie maluszków.

Czy do wyboru są tylko plastikowe piłeczki?

Na pewno kulki do suchego basenu muszą być trwałe. Bardzo ważne jest to, z jakiego materiału takowe kolorowe piłeczki są wykonane. Muszą być przecież odporne na zniekształcenia, lekkie i nie mogą zmieniać swojego wyglądu. Najpopularniejsze są bez dwóch zdań plastikowe kulki do suchego basenu, którymi dzieci z dużą łatwością się bawią.

Plastikowe piłki są o tyle fajne, że pozwalają na operowanie piłeczkami i rzucanie nimi. Okazuje się, że piłki plastikowe piłkom plastikowym nie są równe. W składzie plastiku nie może być na pewno BPA. Kuleczki muszą być nietoksyczne. Nie mogą wydobywać nieprzyjemnego zapachu. Przed zakupem koniecznie należy to sprawdzić. Sprawdźmy, czy do ich produkcji nie użyto niebezpiecznych materiałów.

Okazuje się, że rodzajów plastików jest naprawdę sporo. Wybierzmy takie piłki plastikowe, które są wykonane z możliwie najwyższej jakości plastiku. Takie plastikowe kulki będą strzałem w dziesiątkę i spełniają wszelkie oczekiwania klientów.

Jak duże piłki do basenu wybrać?

Gdy wybieramy piłki do basenu, to zwróćmy także uwagę na ich wielkość. Najczęściej do zabawy wybieramy kulki od 5 do 8 centymetrów średnicy. Czy jest to rzeczywiście takie istotne, jak duże powinny być kuleczki?

Jak najbardziej tak. Jeśli zdecydujemy się na piłki do basenu o większej średnicy, to będziemy ich potrzebować znaczenie mniej. Kulki do zabawy są sprzedawane w opakowaniach o różnej wielkości. Oferta większości sklepów to 100, 200, a nawet 600 sztuk piłeczek. Jeśli potrzebne są mniejsze ilości, to warto rozejrzeć się za paczkami, w których znajduje się 25 piłeczek.

Jak duży jest basen?

Tak naprawdę wielkość suchego basenu świadczy o tym, jak wielu piłeczek potrzebujemy. Na opakowaniu basenu jest to dokładnie opisane. Jeśli gdzieś się nam ta informacja zapodziała, to w sieci można znaleźć strony, na których tego typu przeliczenia można wykonać. Każdy rodzic przecież chce zapewnić swojemu dziecku najlepsze na rynku piłeczki, które nadają się idealnie do suchych basenów i wypełnią je po brzegi.

Czy kolor jest taki istotny?

Najlepiej w suchym basenie umieścić kolorowe kulki. Oczywiście kulki do suchego basenu można dobrać pod dane wnętrze, czy też postawić na hitowe oferty sklepów, w których królują piłeczki do basenu perłowe, złote, srebrne oraz transparentne.

Różnokolorowe piłeczki

Do basenu możemy wrzucić piłeczki o różnych kolorach. Wiadomo, że kolory odpowiednio stymulują i rozwijają nasze dzieci. Grunt to, aby wszelkie piłki były bezpieczne, odporne na zgniatanie, odporne na pękanie i elastyczne. Wtedy nasze dziecko może się nimi bawić. Kreatywność dzieci nie ma końca, a więc możemy być niekiedy zaskoczeni zachowaniem naszego dziecka.

Złóż zamówienie

Skoro już wiesz, na co zwrócić uwagę, wybierając piłeczki do suchego basenu, to możesz przejść do konkretów. Produkty tego typu do basenu, można swobodnie zamówić bez wychodzenia z domu. Wcześniej warto zapoznać się z opiniami, którymi mogą się pochwalić piłeczki do basenu. Dzięki temu będziemy wiedzieć, czy inni rodzice ten produkt polecają, a może polecają inne piłki.

Takie dzielenie się swoimi spostrzeżeniami jest bardzo ważne i istotne. Innym rodzicom jest o wiele łatwiej wybrać piłeczki do basenu, czy też innego rodzaju zabawki. Żaden rodzic nie chce eksperymentować na swoim własnym dziecku. Jest to oczywiste.

Na całe szczęście na naszym rynku znajduje się sporo produktów ciekawych oraz sprawdzonych, które dla dzieci są w pełni bezpieczne.

PODSUMOWANIE

Na sam koniec chcemy także zaznaczyć, że wybierając piłeczki do suchego basenu, warto zobaczyć, czy mogą się pochwalić atestami jakości. Jeśli tych atestów i certyfikatów nie ma, to należy sobie darować ten zakup.