Rower Biegowy CARLO Rowerek Do Odpychania Czerwony
Rower Biegowy CARLO Rowerek Do Odpychania Czerwony Rower Biegowy CARLO Rowerek Do Odpychania Czerwony Rower Biegowy CARLO Rowerek Do Odpychania Czerwony Rower Biegowy CARLO Rowerek Do Odpychania Czerwony

Rower Biegowy CARLO Rowerek Do Odpychania Czerwony

Marka LEANToys
Kod LT-2619
216,06 zł
30 dni na zwrot
Dostępny, wysyłka w 24h
Darmowa wysyłka Dostawa od 15,99 zł
Pokaż cennik wysyłki
Ilość

Obsługiwane płatności
help_outlineZapytaj o produkt

Rower Biegowy CARLO Rowerek Do Odpychania Czerwony

Możesz też zadzwonić: +48 727 777 555

 

Zadzwoń: +48 727 777 555

Rowerek biegowy CARLO Czerwony

Biegówka CARLO przeznaczona jest dla każdego malucha. Dzięki niej dziecko w szybszy i sprawniejszy sposób nauczy się jazdy na rowerze z pedałami, ćwicząc przy tym samodzielne utrzymywanie równowagi. Rowerek w kolorze głębokiej czerwieni z pewnością zachęci do podjęcia zabawy zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Zastanawiasz się, czym odznacza się rower typu biegówka? Wybierz prezentowany model w kolorze czerwieni i sprawdź to razem ze swą pociechą.

Jazda na rowerku biegowym już od pierwszych lat życia bardzo pozytywnie oddziałuje na rozwój dziecka. Uczy orientacji w terenie i szacowania odległości czy prędkości, a ponadto poprawia kondycję i wytrzymałość. Klasyczny design roweru nie będzie rozpraszać uwagi dziecka, pozwalając mu skoncentrować się na jednej czynności, jaką jest spokojny, naprzemienny ruch nóżek.

Budowa tej fantastycznej biegówki bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka: wyrabia w nim nawyk prostej postawy, równocześnie pomagając w utrzymaniu równowagi. Jest również pomocą ułatwiającą przejście na klasyczny rowerek. Prezentowana biegówka odznacza się miękkim, regulowanym siodełkiem oraz pompowanymi kołami, które znacznie poprawiają komfort jazdy. W konstrukcji pojazdu dużą wagę przywiązano do wygody użytkowania — odpowiada za niego wytrzymała, metalowa rama, hamulec oraz możliwość dopasowania wysokości kierownicy i siodełka poprzez regulację. Czerwony sprzęt dla malucha został wykonany z atestowanych, bezpiecznych materiałów najwyższej jakości, przy czym zwrócono szczególną uwagę na wykończenie oraz detale. 

Dziecięcy rowerek biegowy CARLO będzie frajdą nie tylko dla młodego właściciela, ale i jego opiekunów — taki sprzęt pozwoli na organizowanie dłuższych i ciekawszych spacerów. Rowerek dla malucha jest prosty w montażu i demontażu, dlatego można zabrać go ze sobą wszędzie, by maluch mógł stale ćwiczyć i rozwijać swe umiejętności. Czerwona biegówka zapakowana jest w kartonowe opakowanie, co znacznie ułatwia jej transport.

Wymiary rowerka biegowego dla dzieci:
- biegówka: 94 cm x 13 cm,
- średnica koła: 29 cm,
- kierownica: 42 cm,
- siodełko 21 cm x 14 cm,
- odległość od siedziska do ziemi (z regulacją): 35 cm - 45 cm,
- odległość od kierownicy do ziemi (z regulacją): 59 cm - 63 cm.

Wymiary opakowania: 71 cm x 14 cm x 32 cm.

Waga: 6 kg.

Rower Biegowy CARLO Rowerek Do Odpychania Czerwony
216,06 zł