Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel
Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel

Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel

Marka LEANToys
Kod LT-3073
178,73 zł
30 dni na zwrot
Dostępny, wysyłka w 24h
Darmowa wysyłka Dostawa od 15,99 zł
Pokaż cennik wysyłki
Ilość

Obsługiwane płatności
help_outlineZapytaj o produkt

Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel

Możesz też zadzwonić: +48 727 777 555

 

Zadzwoń: +48 727 777 555

Chodzik dla dzieci z odpinanym panelem 

Pchacz, który polecamy dla wszystkich maluchów, pełni funkcję nie tylko pomocnika w nauce chodzenia, ale i zabawki. Chodzik zaprojektowany jest z myślą o najmłodszych dzieciakach, co jest gwarancją bezpiecznej konstrukcji i produkcji z materiałów wysokiej jakości. Spód sprzętu kryje hamulec, który możesz włączyć, jeśli chcesz by dziecko bawiło się w miejscu. Panel znajdujący się w przedniej części chodzika jest odpinany, co umożliwia zabawę bez konieczności używania reszty sprzętu. Z naszym chodzikiem zadbasz o rozwój swojego dziecka już od najmłodszych lat!

Wielokolorowy panel wypełniony jest kolorowymi światełkami i guzikami. Maluch może bawić się obracanymi grzechotkami, klawiszami i elementami na sznureczkach. Zabawka posiada włącznik i regulację głośności, pomocną między innymi przy wieczornej zabawie. Jak kreatywnie używać panelu? Na wiele sposobów! Naciskając gwiazdki, dziecko usłyszy skrzypce, trąbkę, a nawet bębenek. Naciśnięcie wszystkich gwiazdek równocześnie powoduje aktywowanie wspólnej melodii. Naciśniecie elementu znajdującego się na gitarce, uruchomi ją, a dziecko zobaczy barwne światełka - podobnie działają prawidłowo dopasowane figurki na sznureczkach. Zabawka wyposażona jest również w male pianino, na którym maluch może tworzyć własne kompozycje.

To tylko nieliczne z funkcji kolorowego panelu służącego do nauki i rozrywki. Przekonajcie się sami, co jeszcze kryje ta zabawka! 

 

Wymiary chodzika:

- chodzik: 45 cm x 37 cm x 39 cm,

- panel: 23 cm x 30 cm.

 

Wymiary opakowania:

- 40 cm x 21 cm x 36 cm

 

Chodzik Pchacz Dla Dziecka Grający Odpinany Panel
178,73 zł