Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki
Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki

Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki

Marka LEANToys
Kod LT-1931
49,51 zł
30 dni na zwrot
Dostępny, wysyłka w 24h
Darmowa wysyłka Dostawa od 15,99 zł
Pokaż cennik wysyłki
Ilość

Obsługiwane płatności
Złóż zamówienie w ciągu 08h 57m 25s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
help_outlineZapytaj o produkt

Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki

Możesz też zadzwonić: +48 727 777 555

 

Zadzwoń: +48 727 777 555

Klasyczna gra w statki

Fascynująca i wciągająca gra w statki, którą z pewnością zna każdy rodzic jeszcze z czasów swojego dzieciństwa. Zasady gry są banalnie proste — ten, kto jako pierwszy zdobędzie wszystkie statki przeciwnika — wygrywa rundę.

By rozpocząć zabawę, należy usiąść naprzeciwko siebie i rozłożyć swe walizeczki tak, by przeciwnik nie widział, jaki układ wybrała druga osoba. Każdy z graczy bierze pięć statków — niszczyciela, dwa okręty podwodne, pancernika i transporter, a następnie umieszcza je w wybranej przez siebie kompozycji na planszy z oceanem, znajdującej się w dolnej części walizki. Statki mogą być umieszczone w pozycji wertykalnej i horyzontalnej, jednak nie pod ukosem. Gdy gra się zacznie, nie można zmieniać położenia swoich okrętów.

Zdecydujcie, kto rozpoczyna grę. By móc spróbować miejsce, które wybrał przeciwnik, mówimy na przykład: 7 - B. Przeciwnik mówi, czy ktoś trafił, czy spudłował. Jeśli trafił — ma kolejną szansę, umożliwiającą odkryć cały statek.

Gdy okręt przeciwnika zostanie zatopiony, przekazuje go drugiej osobie, a ten umieszcza go w specjalnym pojemniczku w walizce. Wygrywa osoba, która jako pierwsza zatopi wszystkie statki przeciwnika.

Zestaw do gry w statki składa się z:
- 2 walizek — czerwonej i niebieskiej,
- zestawów statków dla obu zawodników,
- instrukcji obsługi.

Gra przeznaczona jest dla dwóch osób powyżej 7. roku życia. Wszelkie elementy składające się na zabawkę, czyli walizki i okręty wodne, wykonane są z wytrzymałego, solidnego plastiku. Zabawka wyprodukowana jest z bezpiecznego dla ludzi, nietoksycznego materiału, dzięki czemu posiada certyfikat CE.

Wymiary walizki:
- 24 cm x 18 cm x 5 cm.


Wymiary opakowania gry:
26 cm x 26 cm x 8 cm.

Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska 2 Walizki
49,51 zł