Filtruj według

Kolekcja
Cena
Producenci
Filtruj

Poduszki dla dzieci

Poduszki dziecięce to najważniejszy dodatek do pościeli. Odpowiednio dobrane poduszki optymalnie podpierają główkę dziecka zapewniając bezpieczeństwo niemowlaka.

To idealne miejsce na odpoczynek głowy i szyi podczas snu. Poduszka zapewnia również wygodne podparcie ciała podczas siedzenia lub leżenia, zmniejszając znacznie szanse na spłaszczenie główki. Poduszka musi dobrze podpierać głowę dziecka.

Poduszki dla niemowląt występują w różnych kształtach oraz rozmiarach.

Poduszki dziecięce - jak chronić główkę dziecka?

Twoje dziecko musi być bezpieczne przez całą noc w łóżeczku - dlatego tak ważne jest, aby zaopatrzyć się w odpowiednią poduszkę do spania. Nie trudno się domyślić, że maluszkowi nie w każdej pozycji będzie wygodnie - maluszek musi mieć perfekcyjne warunki do odpoczynku, a odpowiednia poduszka będzie mu takie dawała.

Najlepszym rodzajem poduszek dla dzieci są takie, które odpowiednio wspierają głowę i są wygodne. Powinny zapewniać stabilną powierzchnię do spania, aby pomóc dziecku utrzymać szyję i kręgosłup w jednej linii.

Dobra poduszka będzie również oddychać, co jest ważne dla niemowlęcia, które może pocić się podczas snu. "Zbyt gorąca" lub "zbyt zimna" poduszka może powodować niespokojny sen i dyskomfort. W przypadku noworodka nie wolno używać takich kategorii poduszek jak poduszki dekoracyjne - nie spełnią bowiem one swojej roli, a mogą bardzo dziecku zaszkodzić.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów poduszek, z których rodzice mogą wybierać, jeśli chodzi o komfort snu dziecka.

Uniwersalne poduszki dla dobra snu Twojego dziecka

Poduszki do spania dla dzieci od naszej marki można wykorzystać nie tylko w łóżeczku czy wózku, ale także np. w samochodzie, dzięki czemu rodzic może wziąć ze sobą gdziekolwiek.

Dobrym rozwiązaniem oprócz samej poduszki, są odpowiedniej jakości kocyki, nadające przytulności, posiadające odpowiednie właściwości, jeśli chodzi o oddychanie materiału.

Twój niemowlak potrzebuje bezpiecznej strefy do spania - każdy jej element jest niezmiernie ważny, a produkty z naszej oferty zapewniają najlepsze warunki do spania zarówno, jeśli szukamy oferty do łóżeczka, czy też do wózka i gondoli.

Poduszki od Tuppi chronią głowę dziecka

Twój maluch będzie bezpieczny z poduszką z oferty w sklepie Tuppi.pl - wszystkie nasze poduszki są wykonane w 100% z bawełny, z materiału antyalergicznego, wyprodukowane w Polsce.

Twoje niemowlę będzie bezpieczne z poduszką od Tuppi!