Filtruj według

Kolekcja
Cena
Producenci
Filtruj

Ochraniacze do łóżeczek modułowe

Modułowy ochraniacz do łóżeczka to taki ochraniacz, który zapewnia bezpieczeństwo maluszkowi oraz można go łatwo zdjąć i wymienić.

Materiał można prać, a ochraniacz nie jest mocowany do łóżeczka, ale mocuje się go na szczebelkach łóżeczka. Ochraniacz modułowy jest zazwyczaj wykonany z materiałów bawełnianych, poliestrowych lub bambusowych w różnych kolorach - tak, aby pasowały do każdego łóżeczka.

Przede wszystkim chroni dziecko podczas snu, bo zamiast uderzać rączkami czy główką w twarde szczebelki, opiera się o poduszki. Oprócz tego ów osłony chronią niemowlę przed wkładaniem rączek i nóżek pomiędzy szczebelki. Taki produkt zapewni więc każdemu malcowi spokojny sen i wygodę.

Jedną z zalet ochraniaczy modułowych dla malucha jest to, że zapewnia on spokój podczas snu. Chroni je przed uderzeniem głową w szczebelki. Zapewnia również komfortowy sen i poczucie bezpieczeństwa i spokoju dla Ciebie.

Ochraniacz modułowy - jaki wybrać?

Ochraniacz modułowy w łóżeczku to poważna inwestycja. Przed dokonaniem zakupu należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak rozmiar łóżeczka, rodzaj szczebelków, jaka poduszka jest używana przez nasze dziecko i przede wszystkim kwestie bezpieczeństwa naszego maluszka.

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy zakupie modułowego ochraniacza, jest rodzaj łóżeczka. Ochraniacze dostępne w naszym sklepie można dopasować praktycznie do każdego łóżeczka.

Drugą rzeczą jest wypełnienie - jego rodzaj wpływa na to, jaki stopień bezpieczeństwa osiągniemy na szczebelkach łóżeczka. Typowy ochraniacz modułowy w łóżeczku jest wypełniony kulkami silikonowymi, które charakteryzują się delikatnością w dotyku i zapewniają bezpieczeństwo produktu - każdy moduł jest wypełniony odpowiednią ilością kulek, które chronią przed uderzeniami.

Trzecią rzeczą, która ma głównie wydźwięk wizualny jest to, jakiego koloru jest łóżeczko oraz nasza pościel - w naszej ofercie jeden wzór może mieć nawet kilkanaście kolorów i co najważniejsze, niezależnie od tego, jaki kolor wybierzemy, stopień ochrony dla dziecka i jego komfort będzie tak samo dobry.

Warto także zastanowić się nad tym, jakie akcesoria oprócz samego ochraniacza przydadzą nam się w opiece nad maluszkiem.

Kup ochraniacz modułowy montowany na szczebelkach łóżeczka w sklepie Tuppi.pl

Łóżeczko, w jakim śpi Twoje dziecko musi być bezpieczne - wypełnienie naszych ochraniaczy gwarantuje im bezpieczeństwo.

Każdy ochraniacz modułowy kupiony w sklepie Tuppi jest szyty w Polsce, zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort dziecka dla jego.