Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek
Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek

Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek

Marka LEANToys
Kod LT-2226
77,65 zł
30 dni na zwrot
Dostępny, wysyłka w 24h
Darmowa wysyłka Dostawa od 15,99 zł
Pokaż cennik wysyłki
Ilość

Obsługiwane płatności
Złóż zamówienie w ciągu 09h 25m 04s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
help_outlineZapytaj o produkt

Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek

Możesz też zadzwonić: +48 727 777 555

 

Zadzwoń: +48 727 777 555

Stolik edukacyjno-muzyczny dla maluchów

Interaktywna zabawka w formie stolika połączona jest z wieloma aktywnościami. Różnorodność elementów sprawia, że jest to nie tylko pomysł na wesołą zabawę, ale również niebanalny sposób na usprawnianie prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Kilkulatki poznają otaczający je Świat poprzez swe wszystkie zmysły, dlatego tak istotne jest, by ciągle je stymulować. Co jest na to najlepszym sposobem? Nauka poprzez zabawę.

Okrągły panel skrywa w sobie:
- książeczkę z przekładanymi stronami, pomocną w nauce pierwszych literek i cyferek,
- pianinko DO-RE-MI,
- lusterko ukryte pod głową lwa,
- bębenek,
- zębatki,
- obrotowy wałeczek.

W jaki sposób działają elementy prezentowanego zestawu? Kołowrotki wzajemnie wprawiają się w ruch, przesuwany wałeczek dzień — noc uruchamia dźwięki naśladujące odgłosy sowy i koguta, zgodnie z wybraną porą dnia. Maluch podczas zabawy z wykorzystaniem stolika w lekki i przyjemny sposób pozna nazwy zwierzątek, kolorów oraz kształtów, czemu będą towarzyszyć fantastyczne efekty świetlne i dźwiękowe. Zestaw 2 w 1 służy zarówno zabawie, jak i nauce. Panel ma możliwość przymocowania go do łóżeczka, jak i postawienia na dołączonych do zestawu nóżkach. Jest to bardzo uniwersalna i wielofunkcyjna zabawka, która dodatkowo przyciąga swą barwną kolorystyką i bezpieczną formą.

Edukacyjna zabawka przeznaczona jest dla wszystkich maluszków powyżej 18. miesiąca życia. Neutralna kolorystyka sprawi, że stolik ten będzie świetną zabawką dla chłopców i dziewczynek, natomiast mnogość akcesoriów pozwoli na wspólną zabawę. Stoliczek zasilany jest 3 sztukami baterii AA 1,5 V, które nie są dołączone do zestawu. Zasilenie zabawki pozwoli na odkrycie wszystkich funkcji. Wielokolorowa zabawka posiada certyfikat CE, zapakowana jest w barwny kartonik z otwartą witrynką.

Wymiary panelu:
- średnica panelu: 30 cm,
- wysokość stolika: 17 cm.

Wymiary opakowania:
- 40,5 cm x 8 cm x 31 cm.

Stolik Edukacyjny Dla Malucha Pianinko Bębenek
77,65 zł